Sauny ogrodowe.

Dopracowane w każdym szczególe.

Zaprojektowane z myślą o otoczeniu.

NIEZWYKŁE MOŻLIWOŚCI OGRODOWYCH SAUN I DOMKÓW SEZONOWYCH ORAZ CAŁOROCZNYCH Z SAUNĄ

NIEZALEŻNIE OD PORY ROKU CZY AURY NA ZEWNĄTRZ, SAUNY OGRODOWE MOGĄ BYĆ NASZYM PRYWATNYM SPA. ODPOWIEDNIO ZAPROJEKTOWANE POZWOLĄ NAM CIESZYĆ SIĘ KĄPIELAMI CAŁY ROK A DODATKOWE ELEMENTY TAKIE JAK KABINA PRYSZNICOWA, PRZEBIERALNIA CZY BALIA Z ZARÓWNO GORĄCĄ JAK I ZIMNĄ WODĄ DOPEŁNIĄ KAŻDĄ KĄPIEL W SAUNIE OGRODOWEJ I POZWOLĄ W PEŁNI SIĘ ZRELAKSOWAĆ I ODPOCZĄĆ.

Gwarancja najwyższej jakości

Produkty przeznaczone do produkcji każdej z saun do ogrodu są przez nas odpowiednio dobierane i selekcjonowane.

Ręczne wykonanie saun

Każda z naszych ogrodowych saun została wykonana i dopracowana przez naszych stolarzy.

Wyjątkowe projekty

Każdą saunę do ogrodu oraz domek z sauną planujemy i projektujemy w sposób indywidualny.

SAUNY  OGRODOWE I DOMKI Z SAUNĄ

SUCHE – MOKRE – INFRARED

SAUNY OGRODOWE POZWALAJĄ NA WYKORZYSTANIE KAŻDEGO Z MOŻLIWYCH ŹRÓDEŁ CIEPŁA. POCZĄWSZY OD TRADYCYJNYCH PIECY NA DREWNO PRZEZ  PIEC ELEKTRYCZNY DO SAUNY SUCHEJ, PIEC COMBI DO SAUNY SUCHEJ I MOKREJ JAK RÓWNIEŻ PROMIENNIKI DO SAUN INFRARED. CO WIĘCEJ SAUNA OGRODOWA POZWALA NA DOŁĄCZENIE DO CAŁOŚCI BALII KTÓRA ZIMĄ MOŻE NAS OGRZEWAĆ, Z KOLEI LATEM DAWAĆ ULGĘ OD UPAŁÓW. DODATKOWO OGRODOWE SAUNY MOGĄ ZOSTAĆ ROZBUDOWANE O DODATKOWE POMIESZCZENIA CZY TARAS, TWORZĄC DOMKI SEZONOWE LUB CAŁOROCZNE Z SAUNĄ.

RODZAJE ELEWACJI

DESKA ELEWACYJNA – PROFIL ROMB

Drewno modrzewia syberyjskiego dzięki miejscu swojego pochodzenia, jest wysoce odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysoka trwałość i wytrzymałość tego surowca chroni go przed zniszczeniem. Profil elewacyjny – romb nadaje budynkom nowoczesności. Dzięki swojemu szerokiemu zastosowaniu świetnie sprawdza się jako boazeria zewnętrzna saun ogrodowych. Odcień elewacji wybrać można z poniższej palety kolorów Vidaron. 

 

 

DESKA ELEWACYJNA – PROFIL DUO

 

Drewno modrzewia syberyjskiego dzięki miejscu swojego pochodzenia, jest wysoce odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Wysoka trwałość i wytrzymałość tego surowca chroni go przed zniszczeniem. Profil elewacyjny – duo to deska elewacyjna w podwójnym przekroju. Drewno duo nadaje czysty i elegancki wygląd budynkom. Odcień elewacji wybrać można z poniższej palety kolorów Vidaron.

DESKA ELEWACYJNA – PROFIL PÓŁBAL