Sauna ogrodowa Barrel

Luksusowe źródło regeneracji

ULTRANOWOCZESNA SAUNA OGRODOWA

BARREL TO ZEWNĘTRZNA SAUNA – BECZKA WYKONANA Z WYSOKIEJ JAKOŚCI MATERIAŁÓW. ORYGINALNY, HYDROFOBIZOWANY BETON ARCHITEKTONICZNY STANOWI FUNDAMENT I OKRYCIE CAŁEJ BUDOWLI. pREFABRYKAT TEN ZAPEWNIA GODNY ZAUFANIA POLSKI PRODUCENT SYSTEMÓW BETONOWYCH – fIRMA bewa. w ZALEŻNOŚCI OD PREFERENCJI SAUNA WYPOSAŻONA JEST W SZYBĘ HARTOWANĄ PROSTOKĄTNĄ LUB OKRĄGŁĄ OBEJMUJĄCĄ CAŁĄ POWIERZCHNIĘ TYLNEJ ŚCIANY O ŚREDNICY 250 CM. DODATKOWO PRZESZKLONE DRZWI POZWALAJĄ NA NIEMAL NAMACALNE ZETKNIĘCIE Z WIDOCZNĄ ZA NIMI PRZYRODĄ. DREWNO WYKORZYSTANE WE WNĘTRZU TO NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI LIPA, OLCHA LUB TOPOLA. POŁĄCZENIE BETONU Z DREWNEM ZAPEWNIA PRZYJEMNE DOZNANIA WIZUALNE, KTÓRE TWORZĄ SPÓJNĄ I NOWOCZESNĄ PREZENCJĘ SAUNY.

Wymiar na życzenie

Nie zamykamy się w schematach. Dostosowujemy wymiar domku saunowego pod preferencje klienta.

Dodatkowe wyposażenie

Prócz podstawowych urządzeń i elementów sauny proponujemy dodatki, by stworzyć miejsce zupełnie niepowtarzalne.

Przyszłościowe rozwiązania

Łączymy tradycję z nowoczesnością. Wygodę z aspektem wizualnym. Dbałość o zdrowie z relaksem.

 

WYMIARY

DŁUGOŚĆ 270,2 CM

ŚREDNICA 250 CM

 

SAUNA

OTULINA BUDYNKU WRAZ Z KULAMI STABILIZUJĄCYMI I SCHODAMI WYKONANA JEST Z WYSOKIEJ JAKOŚCI HYDROFOBIZOWANEGO BETONU ARCHITEKTONICZNEGO FIRMY BEWA. DREWNIANA ELEWACJA ZEWNĘTRZA UTWORZONA JEST Z DREWNA ŚWIERKU. NA IZOLACJĘ SKŁADA SIĘ WEŁNA MINERALNA ORAZ FOLIE: PAROIZOLACYJNA I PAROPRZEPUSZCZALNA. W SAUNIE ZASTOSOWANO PODŁOGĘ Z DREWNA ŚWIERKU, NATOMIAST PODEST, BOAZERIA, ŁAWKI I OPARCIA WYKONANO Z NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI DREWNA LIPY KLASY AA. SAUNA WYPOSAŻONA JEST W SZKLANE DRZWI I DUŻĄ HARTOWANĄ SZYBĘ PROSTOKĄTNĄ LUB OKRĄGŁĄ. BUDYNEK NAGRZEWANY JEST ZA POMOCĄ PIECA ELEKTRYCZNEGO HUUM  HIVE OBSŁUGIWANEGO PRZEZ ZEWNĘTRZNY STEROWNIK. NA WYPOSAŻENIE SKŁADA SIĘ ANEMOSTAT, ZAGŁÓWKI, CEBER, CZERPAK DREWNIANY, KLEPSYDRA ORAZ TERMOHIGROMETR. ZAINSTALOWANO NOWOCZESNE OŚWIETLENIE LEDOWE W POSTACI TZW. OCZEK LEDOWYCH.

MATERIAŁY I WYPOSAŻENIE

Poniżej przybliżamy  materiały oraz ich właściwości i cechy, a także wyposażenie sauny BARREL

DREWNO

Boazeria sauny Barrel wykonana została z wyselekcjonowanego drewna lipy. W świecie leśników uchodzi ono za jedno z najtrudniej obrabialnych drzew ze względu na swoją nietypową strukturę i gęstość. Te właśnie cechy sprawiają, że drzewa te doskonale sprawdzają się w saunach i w wysokich temperaturach. Utrzymują swe naturalne kształty, ale nie pękają i nie wysychają na wiór. Solidne dopracowanie szczegółów zagwarantowało satysfakcjonujący efekt wizualny i czuciowy.

PIEC ELEKTRYCZNY

Piec stanowi serce każdej sauny. Do sauny Barrel dobrano piec HUUM Hive. Urządzenie to jest eleganckie, dzięki czemu stylem odpowiada budynkowi. Jego instalacja pozwala na równomierne rozchodzenie się ciepłego powietrza w saunie. Dostępne są różne modele o różnej mocy, dobierane odpowiednio do wielkości sauny. Decydując się na saunę combi wybieramy najczęściej piece firmy Sawo Scandia Combi wraz z parownikiem, które przeznaczone są do saun połączonych - suchych z mokrymi. W piecach tych niezbędne jest nabycie osobnego sterownika.

STEROWNIK

Domek saunowy Barrel wyposażono w sterownik zewnętrzny HUUM UKU + APP. Jest to konsola łącząca w sobie prostotę użytkowania, stylowy wygląd, wygodę stosowania oraz bezpieczeństwo. Panel sterowania jest kompaktowy i czytelny, informuje gdy temperatura w saunie jest idealna do kąpieli. Proponowane sterowniki występują w różnych wariantach o różnej mocy. Prezentowany model pozwala na sterowanie sauną z urządzeń mobilnych z dowolnego miejsca. Dostosowujemy odpowiednie modele do kubatury sauny i życzeń inwestora.

OŚWIETLENIE

W oświetleniu podstawowym - wliczonym w cenę sauny znajduje się oświetlenie ledowe w postaci tak zwanych "oczek". Oświetlenie montowane jest na suficie lub pod ławkami. Do wyboru są jednak również nowoczesne, metalowo-drewniane lampy, a także w kolorze czarnym lub stalowym. Dodatkowe urozmaicenie może stanowić kolorowe, ledowe światło do saun, stanowiące koloroterapię. 

ELEWACJA ZEWNĘTRZNA

Drewniana elewacja zewnętrzna sauny ogrodowej uwidacznia naturę i zbliża użytkowników do zachowania tradycji. Elewacja zewnętrzna domku Barrel wykonana jest z wysokiej jakości betonu w połączeniu z jasnym drewnem świerku. Odpowiednia impregnacja gwarantuje odporność na niesprzyjające warunki atmosferyczne.  

WYPOSAŻENIE DODATKOWE

PRZYCISK ALARMOWY

NAGŁOŚNIENIE

OŚWIETLENIE (INNE NIŻ LEDOWE)

WIZUALIZACJE

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    O nas

    Supine został stworzony z myślą o realizowaniu niezwykle przemyślanych i twórczych projektów. Tworzymy indywidualne projekty które mają na celu spełnienie oczekiwań przyszłych właścicieli zarówno pod kątem technologicznym, wizualnym jak i praktycznym. Do naszych projektów dobieramy materiały najwyższej jakości technicznej jak i wizualnej. Każdy projekt konsultujemy celem obrania najlepszego rozwiązania. Staramy się zaskakiwać oraz pokazywać nowe i lepsze rozwiązania. Wytyczamy nową jakość.

    Strona Supine korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

    Kontakt