Sauna góralska - Katowice

      Sauna fińska zrealizowana w stylu góralskim. Wykorzystanie wolnej przestrzeni  o wymiarach 205 cm x 166 cm okazało się strzałem w dziesiątkę. Sauna idealnie wkomponowała się w zarezerwowane dla niej miejsce. 

      Kwintesencją sauny jest połączenie tradycyjnych materiałów z nowoczesnymi rozwiązaniami technologicznymi. Powiązanie to gwarantuje niepowtarzalny klimat sauny domowej. Zespolenie dwóch skrajności – retro oraz innowacji tworzy w tym wypadku niezwykłą ogólną spójność formy. 

      Wnętrze zaaranżowane zostało na dawny styl. Do projektu wykorzystano termowane drzewo sosny wejmutki dające efekt postarzanego drewna. Skutek ten podkręcają pełne bale, na których opierają się ławy. Siedziska również nie należą do klasycznych. Wyprodukowane z tego samego gatunku drewna, poddane obróbce termicznej dopełniają całość naturalnych materiałów palonego drewna, będących istotą tej sauny.

      Przeszklony, ścięty front dodaje nowoczesności, tak samo jak perfekcyjnie prezentujący się elektryczny piec Harvia Cilindro wraz z czarną obudową. Nawigowanie sauną odbywa się spoza samego wnętrza. Sterownik umieszczono w rogu ściany frontowej.  

Prócz standardowego oświetlenia, za oparciami oraz pod ławami zamontowano taśmę RGB, która pozwala uzyskać kolorowe barwy światła. 

Sauna domowa - Piotrków Trybunalski

      Niewielka sauna fińska zagospodarowała wolne miejsce na klatce schodowej w przestrzeni domowej. Wymiar kabiny został dostosowany do otoczenia. Jej szerokość wynosi 160 cm, natomiast głębokość to 120 cm. Wysokość sięga 210 cm, a w miejscu łączenia ze schodami spada do 190 cm. Sauna idealnie komponuje się w strefie pod schodami, którą trudno urządzić.

Kabina jest znacznie przeszklona. Dwie ściany – front i jedna ze ścian bocznych wykończone są przezroczystymi szybami hartowanymi, co poprawia komfort użytkowników sauny i dodaje estetyki. Drewno lipy klasy AA wykorzystano zarówno na boazerię wewnętrzną, zewnętrzną jak i na ławy oraz oparcia. 

Saunę nagrzewa piec elektryczny Harvia Vega – produkt głównego światowego producenta urządzeń do saun. Sterowanie parametrami sauny odbywa się wewnątrz. Na piecu znajdują się ergonomiczne pokrętła służące do regulacji temperatury i czasu pracy. 

Oświetlenie LED zamontowane jest na suficie oraz pod ławami. Można je zapalać niezależnie. Na wyposażenie sauny składa się również ceber drewniany z chochlą, dzięki którym można chwilowo zwiększyć wilgotność polewając gorące kamienie wodą. 

Sauna ogrodowa - Niepołomice

      Sauna ogrodowa o wymiarach zewnętrznych 270 cm x 230 cm jest bliźniaczym odwzorowaniem sauny z Bydgoszczy, za wyjątkiem koloru deski elewacyjnej – tutaj jest to ciemniejsza wersja brązu. Domek zawiera dwa pomieszczenia: saunę ze szklanym frontem oraz niewielki przedsionek. Jedna ze ścian zewnętrznych mieści 2 szyby weneckie. Domek wyposażony jest w oświetlenie LED.

Na boazerię ścienną wewnątrz sauny zastosowano drewno lipy klasy AA, natomiast w przedsionku użyto desek świerkowych. Sauna zajmuje 2/3 powierzchni domku, zaś pozostałe miejsce pozwala na przygotowanie się do kąpieli i pozostawienie w nim przedmiotów, których nie wnosi się do kabiny. 

Serce sauny stanowi piec Harvia Cilindro zawierający aż 90 kg kamieni. Nawigowanie sauny odbywa się za pomocą sterownika dotykowego Nexen B10 umieszczonego w przedsionku. Uzupełnieniem wnętrza jest zestaw akcesoriów do sauny takich jak: zagłówki, termohigrometr, klepsydra, ceber oraz czerpak.

Sauna ogrodowa - Olkusz

Sauna ogrodowa usytuowana pod istniejącą już wiatą. Projekt dostosowany do terenu i dostępnego miejsca. Domek zawiera dwa pomieszczenia: saunę o wymiarze 190 cm x 185 cm, a także przedsionek 125 cm x 185 cm. Elewacja zewnętrzna wykonana z drewna modrzewia syberyjskiego o profilu duo. Drzwi ramowe i szyba wenecka dopasowane kolorystycznie do całości. W domku zamontowano standardowe oświetlenie w postaci świateł led umieszczonych na suficie i pod ławami. 

Boazerię ścienną wewnętrzną i sufit utworzono z drewna olchy. Podłogę w przedsionku, na zamówienie wytworzono z deski dębowej. Szybę wenecką usytuowano tak, aby zarówno z jednego jak i z drugiego pomieszczenia można było spoglądać na rozpościerający się wokół ogród.

Ławki w saunie wykonane zostały z drewna lipy klasy AA. Pomieszczenie to oddzielone jest szklaną ścianą działową. Saunę fińską nagrzewa nowoczesny piec o cylindrycznym kształcie firmy Harvia. Sterownik umieszczony został w przedsionku, tuż przed wejściem do sauny. Została ona zaopatrzona w wyposażenie dodatkowe, w tym między innymi: dwa zagłówki, ceber, czerpak drewniany, klepsydrę, termohigrometr, czy czapki. 

Sauna domowa - Bierna

Kameralna sauna fińska o wymiarach 178 cm x  145 cm wykonana została w boazerii z drewna świerku skandynawskiego. Ławy, oparcia, podest i obudowa pieca zbudowane z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA charakteryzującego się brakiem sęków. 

Wewnątrz zainstalowano stylowy piec elektryczny firmy Harvia, wyprodukowany ze stali nierdzewnej z wbudowanym sterownikiem. Miejsce jego usytuowania pozwala na równomierne rozchodzenie się ciepła w saunie. 

Całość dopełniły szklane drzwi z drewnianą klamką gwarantującą bezpieczeństwo przed poparzeniem. Oświetlenie ledowe mogące działać oddzielnie, zamontowano pod ławami a także na suficie.

Sauna ogrodowa - Owińska

Nietuzinkowa sauna ogrodowa wybudowana na prywatnej posesji. Budynek wzniesiony jest w kształcie litery “L”. Obiekt składa się z domku saunowego o wymiarach 230 x 450 cm mieszczącego saunę i przedsionek,  a także ze  schowka na narzędzia o wymiarach 260 x 220 cm. Boazerię elewacyjną stanowi lakierowane drewno świerkowe. Dwie pary drzwi zewnętrznych obite są deską elewacyjną dla ujednolicenia całości. Wszystkie pomieszczenia wyposażono w oświetlenie, a  przedsionek i schowek w gniazdka elektryczne. Na zewnątrz również nie zabrakło stylowych kinkietów i gniazdek. 

Sauna wykonana jest w boazerii z drewna świerku skandynawskiego, natomiast ławy, oparcia, obudowa pieca i podest sporządzone zostały z drewna lipy klasy AA. Piec combi pozwala na korzystanie z sauny suchej lub mokrej. Dodatkowo za piecem położono płyty z betonu architektonicznego. 

Przedsionek to miejsce do wypoczynku po kąpieli w saunie. Wyposażony jest w ławę oraz kabinę prysznicową, a także pokaźną szybę wenecką. 

Schowek na narzędzia to dodatkowe pomieszczenie, do którego wejść można wyłącznie z zewnątrz. Ściany pokryto płytami OSB, zamontowano także niewielkie okienko.

Całość prezentuje się imponująco, a jednocześnie tworzy miejsce bardzo  praktyczne, które służy odprężeniu.

Sauna fińska - Szczyrk

Sauna fińska zaprojektowana z myślą o odprężeniu i stworzona na miarę.  Dzięki zastosowaniu wyselekcjonowanego drewna lipy klasy AA zagospodarowano 197 x 157 cm  miejsca domowego relaksu i spotkania z naturą. Przyjemne w dotyku i estetyczne dla oka drewno użyto zarówno do położenia boazerii jak i ław, a także oparć.  

Elegancki piec elektryczny firmy Harvia, o mocy dostosowanej do kubatury pomieszczenia i wykonany ze stali nierdzewnej, wyposażony w wygodne pokrętła do sterownia temperaturą oraz czasem pracy, umieszczono w rogu. 

Wejście do sauny stanowią szklane drzwi zapewniające bezpieczeństwo i komfort. Za odpowiednie oświetlenie sauny odpowiadają światła typu LED umieszczone na suficie oraz pod ławami.

Sauna domowa - Piaseczno

Sauna fińska o wymiarach 274 cm x 158 cm została wykonana na wymiar i dostosowana do szerokości pomieszczenia. Wysokość sauny to standardowe 210 cm, natomiast pozostałą przestrzeń, aż do sufitu zabudowano. Boazerię ścienną i sufit pokrywa świerk skandynawski, a przyjemne w dotyku ławy i oparcia wykonano z selekcjonowanego drewna lipy klasy AA. 

Nowoczesności dodała szklana ściana rozciągająca się przez cały front sauny oraz cylindryczny piec świetnie komponujący się w saunach obfitujących w szkło. Do całości dołożono niezbędny podest i zestaw do saunowania oraz dwa zagłówki, termohigrometr, a także klepsydrę.

Sauna ogrodowa - Bydgoszcz

Prywatna sauna ogrodowa w nowoczesnym wydaniu. Domek posiada wymiary 270 cm x 230 cm, a całkowita wysokość wynosi 250 cm. Podzielony jest na dwie części: mniejszy przedsionek oraz większą saunę combi. Obydwa pomieszczenia dzieli szklana ścianka optycznie powiększająca dostępną przestrzeń.  Oświetlenie w postaci oczek ledowych zamontowano zarówno w przedsionku (na suficie) jak i w saunie (na suficie oraz pod ławami).

Sauna combi otulona jest boazerią z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Ławy, oparcia i obudowa pieca również wykonane są z tego samego rodzaju drewna. Wymiar sauny to 200 cm x 160 cm. Serce sauny stanowi piec combi pozwalający, obok suchych kąpieli również na regulację wilgotności powietrza. Wyposażony jest on w parownik, misę na aromaty oraz kratkę na zioła. 

Przedsionek ma niespełna metr głębokości i 2 metry szerokości, co w zupełności wystarcza, aby pozostawić w nim nakrycie wierzchnie przed wejściem do sauny. Boazeria tutaj wykonana jest z drewna świerku skandynawskiego. W tym pomieszczeniu znalazło się także miejsce na elegancki panel sterujący sauną. 

Elewacja zewnętrzna domku stanowi drewno modrzewia syberyjskiego o ciekawym profilu – rombu, w kolorze ciemnego brązu. Drzwi zewnętrze, podobnie jak pozostałe dwa okna, wyposażone są w szybę wenecką. Dzięki temu zachowana jest pełna prywatność osób znajdujących się w domku, co pozwala zarazem na dostęp światła dziennego oraz na wyglądanie na ogród.

Sauna góralska - Zakopane

Realizacja sauny w Zakopanem daje możliwość dwojakiego jej eksploatowania. Dzięki zastosowaniu pieca pozwala na korzystanie z sauny suchej, natomiast kwarcowe promienniki podczerwieni stanowią narzędzie do użytkowania sauny infrared. 

Szerokość pomieszczenia wynosi 206 cm, natomiast głębokość – 142 cm. Boazeria wykonana została z drewna termowanej sosny wejmutki, zaś ławy w kształcie litery L stanowią listwy lipy klasy AA. Zastosowano szklany front, dzięki któremu podczas kąpieli w saunie podziwiać można widoczny krajobraz.

Pracę pieca i promienników nawiguje zewnętrzny sterownik. Dodatkową ozdobę stanowi podświetlana firanka wykonana z drewna, nadająca saunie góralski styl.

Sauna domowa - Zielęcice

Domowa sauna fińska o wymiarach 184 cm x 137 cm i wysokości 220 cm. Boazeria ścienna została wykonana z drewna świerku skandynawskiego. Ławy oraz podest wyprodukowano z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Oparcia sporządzono z listew olchy klasy AA. 

Na wejściu zastosowano drzwi z dymionym szkłem zaopatrzone w wygodną klamkę. Sauna oświetlona jest standardowo, czyli w postaci ‘oczek’ ledowych. Ze względu na małą kubaturę sauny wykorzystano niewielki piec elektryczny o mocy 2,9 kW ze zintegrowanym sterowaniem.  

Układ ław pozwala na maksymalne wykorzystanie dostępnego miejsca. Przedłużona dolna ława umożliwia schowanie nóg pod ławą górną. Tradycyjnie saunę wyposażono w niezbędne akcesoria, takie jak ceber, czerpak, klepsydrę oraz termohigrometr.

 

Sauna ogrodowa - Chorzów

Ogrodowa sauna fińska o wymiarach 380 cm x 200 cm. Boazeria elewacyjna wykonana została z drewna świerkowego. Zastosowano przeszklone drzwi z ramą w kolorze antracytowym oraz dach w tym samym odcieniu, który pokryto blachą trapezową. Dodatkowo wstawiono panoramiczne okno w postaci szyby weneckiej. 

We wnętrzu znajduje się przedsionek obudowany deskami świerkowymi. Mieści on wygodną wannę, półki, wieszaki oraz wkład pieca wraz z obudową z betonu architektonicznego. 

Sauna o wymiarze 162 cm x 200 cm została wykonana w boazerii z drewna lipy klasy AA. Wyposażona jest w piec na drewno ładowany z pomieszczenia obok. Dodatek stanowi pas koloroterapii umieszczony pod ławami. 

Sauna domowa - Czarnówka

Domowa sauna fińska o wymiarach 220 cm x 220 cm w konstrukcji wykonanej z drewna świerkowego. Boazeria zewnętrzna to świerk olejowany. Kabina jest dostosowana do miejsca i zabudowana w wolnej przestrzeni mieszkalnej.

Sauna wyposażona w dwie dwupoziomowe ławy w kształcie litery “L”. Zastosowano piec firmy Harvia o mocy 9 kW. Regulacja temperatury odbywa się na zewnątrz sauny za pomocą sterownika firmy Nexen, modelu B10.

Boazeria wewnętrzna wykonana z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Ławy, oparcia, podest i zabudowa pieca również stanowi selekcjonowane drewno lipy.

Nowoczesności dodaje transparentna ściana frontowa wykonana z dymionego szkła. Górna część elewacji została zabudowana. 

Jak każda sauna fińska i ta została zaopatrzona w ceber, czerpak, klepsydrę i termohigrometr. Dodatkowo zamontowany został przycisk alarmowy zwiększający bezpieczeństwo jej użytkowników.

Kabina przeznaczona jest do użytku domowego i może pomieścić 4 osoby w pozycji leżącej.

Sauna domowa - Kościelisko

Sauna domowa o szerokości 311 cm i głębokości 160 cm.  Pomieszczenie zostało zaadoptowane pod saunę fińską ze szklanymi drzwiami. 

Materiał zastosowany na boazerię, ławy, oparcia, podest i zabudowę pieca to selekcjonowane drewno lipy klasy AA. Ławy zamontowano tak, aby maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń. Zastosowano dwa poziomy siedzisk i ściętą krawędź dolnej ławy. 

Sauna została wyposażona w elektryczny piec IRON II o mocy 9 kW. Odrębny sterownik zainstalowano na ścianie tuż przed wejściem do sauny. 

Temperatura otoczenia osiągana w saunie suchej sięga wartości nawet 110 stopni Celsjusza. 

 

 

Sauna domowa - Czechowice-Dziedzice

Domowa sauna fińska o wymiarach 200 cm x 160 cm. Wyposażona jest w zabudowane dwa poziomy ław z miejscem na schowanie nóg.

Elewacja zewnętrzna z drewna świerku pomalowana została jasnym kolorem z palety RAL. Boazeria, ławy i oparcia wewnątrz sauny to najwyższej jakości drewno lipy. Front sauny stanowi lustro weneckie. 

Zastosowany piec to Harvia Vega BC 80 E, natomiast sterownik zamontowany na zewnątrz sauny jest innowacyjnym i wygodnym rozwiązaniem .  Jest to model HUUM UKU, który współdziała z aplikacją mobilną, za pomocą której możliwe jest włączenie sauny będąc poza domem. 

Sauna sucha wraz z pełnym wyposażeniem przeznaczona jest dla  2-3 osób w pozycji leżącej lub dla 5-7 osób w pozycji siedzącej.

 

Sauna Infrared - Kamesznica

Realizacja sauny Infrared o wymiarach 210 cm x 250 cm w postaci zabudowanej kabiny ze szklanymi drzwiami w domu jednorodzinnym. 

Zamontowana boazeria wykonana jest z drewna świerku skandynawskiego, natomiast ławy, oparcia oraz podest to wyselekcjonowane drewno lipy klasy AA.

 Materiał grzewczy stanowi 8 promienników kwarcowych niemieckiej firmy Eos Dr Fisher Vitae.  Oprzyrządowanie to cechuje pełne spektrum promieniowania podczerwonego (IR-A, IR-B oraz IR-C), szeroki kąt działania i pełna moc niezwłocznie po uruchomieniu.

Sauna Infrared przeznaczona jest dla osób, które nie przepadają za skrajnie wysokimi temperaturami panującymi w saunie tradycyjnej, ale jednocześnie dla chcących korzystać z tej formy relaksu. 

 

Kabina saunowa

Domowa sauna combi o wymiarach 210 cm x 220 cm pięknie zagospodarowała wolne miejsce w przestronnej łazience. 

Intensywny kolor drewna w połączeniu z dużym przeszkleniem tworzy nowoczesną saunę zachowując rysy tradycji.  

Boazeria wewnętrzna, ławy, oparcia i zabudowa pieca wykonana została z najwyższej jakości drewna lipy klasy AA. Zastosowano piec dwufunkcyjny wyposażony w parownik umożliwiający wypełnienie pomieszczenia parą wodną i aromatycznymi olejkami.

Sauna combi przeznaczona jest zarówno do suchych kąpieli w wysokich temperaturach i przy niskiej wilgotności powietrza (5-15%), ale także do kąpieli mokrych charakteryzujących się wysoką wilgotnością powietrza i niższą temperaturą otoczenia. 


Sauna ogrodowa - Kraków

Ogrodowa sauna fińska o wymiarach 250 cm x 320 cm z nowoczesnymi ramowymi, przeszklonymi drzwiami. Boazeria zewnętrzna wykonana z modrzewia syberyjskiego typu ROMB. Dodatkowo szyba wenecka o wymiarach 140 cm x 200 cm.

Materiały zastosowane we wnętrzu sauny to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. W pomieszczeniu relaksacyjnym leżaczki do wypoczynku i półki na przybory. Na dodatkowe wyposażenie składa się zestaw nagłośnienia z czterema głośnikami.

Sauna pozwala na kąpiel suchą przy niskiej wilgotności a wysokich temperaturach.

Sauna domowa - Nakło Śląskie

Domowa sauna fińska z przeszklonym frontem oraz szklanymi drzwiami. Piec elektryczny Harvia Cilindro ze sterowaniem na piecu.

Zastosowane materiały to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. 

Sauna pozwala na kąpiel suchą przy niskiej wilgotności, a wysokich temperaturach.

Sauna Infrared - Glinka

Kabina INFRARED  zamontowana w domu jednorodzinnym. 

Zastosowane materiały to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. 

Promienniki kwarocowe Eos Dr Fisher Vitae o pełnym spectrum promieniowania podczerwonego – IR-A , IR-B , IR-C

Dodatkowo nowoczesny sterownik Nexen z panelem dotykowym.

Kabina przeznaczona dla dwóch osób. 

Sauna domowa - Niepołomice

Domowa sauna fińska z przeszklonym frontem oraz szklanymi drzwiami. Piec elektryczny Harvia ze sterowaniem na piecu.

Zastosowane materiały to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. 

Sauna pozwala na kąpiel suchą przy niskiej wilgotności a wysokich temperaturach.

Sauna domowa - Wąsy Kolonia

Sauna domowa COMBI z pełnym przeszkleniem frontu. Realizacja w domu jednorodzinnym.

Zastosowane materiały to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. 

Sauna pozwala na dwa rodzaje kąpieli, jeden z nich to kąpiel sucha przy niskiej wilgotności i wysokich temperaturach, z kolei druga funkcja to sauna parowa z wysoką wilgotnością przy temperaturach w przedziale 35 – 45 stopni Celsjusza.

Sauna domowa - Zawoja

Sauna domowa, zrealizowana w jednym z pomieszczeń znajdujących się w piwnicach nowo wybudowanego domu z bali. 

Zastosowane materiały to boazeria lipowa klasa AA oraz listwy ławkowe lipowe klasa AA. 

Dla zmniejszenia zapotrzebowania na energię zabudowano ławy tak, aby zmniejszyć kubaturę sauny, a tym samym zwiększyć wydajność pieca.

Sauna fińska,  z miejscem dla 6 osób leżących lub dla 10 – 12 osób siedzących.

Sucha sauna od Supine

Sauna ogrodowa - Zarzecze

Całoroczna sauna ogrodowa z mnóstwem atrakcji. Na całość składa się:

 • taras
 • sauna
 • przedsionek

Taras wykonany z modrzewia syberyjskiego, część zadaszona tarasu zamknięta dodatkową ścianą z dużą szybą wenecką. W tym miejscu zainstalowano jacuzzi. 

Sauna wykonana w boazerii lipowej klasa AA oraz listwach ławkowych lipowych również w najwyższej klasie AA. Dodatkowo listwy brzegowe ław jak i oparcia wykonano z listwy ławkowej lipowej TERMO. Piec Harvia został obudowany płytami z betonu architektonicznego w kolorze antracytowym a dla odpowiedniego naświetlenia pomieszczenia zastosowano dużą szybę wenecką.

W przedsionku zainstalowano ławę pozwalającą na swobodne przygotowanie się do zażycia kąpieli w saunie.

Sauna ogrodowa - Piaseczno

Sauna wykonana w bryle trójkąta, tak aby móc ją wstawić w róg ogrodu i tym samym zagospodarować przestrzeń nie używaną od lat.

Sauna fińska, całoroczna z miejscem dla dwóch osób leżących lub dla 4 – 5 osób siedzących. Elewacja zewnętrzna wykonana z boazerii typu Półbal, natomiast wnętrze to listwy ławkowe oraz boazeria lipowa.

Sauna w ogrodzie z otwartymi drzwiami

Sauna ogrodowa - pod Babią Górą

Sauna ulokowana u podnóża Babiej Góry. Na całość składa się:

 • taras
 • przedsionek
 • sauna

Elewacja budynku to boazeria Półbal oraz blacha w kolorze antracytowym.

Taras wykonany z deski dębowej, w środku nie wielki przedsionek pozwalający na przygotowanie się do kąpieli w saunie. Z przedsionka przechodzimy bezpośrednio do sauny. Sauna fińska, całoroczna z miejscem dla dwóch osób leżących lub dla 4 – 6 osób siedzących. Całość wykończona w boazerii lipowej i listwach ławkowych również lipowych w najwyższej klasie.

Mała sauna ogrodowa z tarasem i szybą

Sauna domowa - Zarzecze

Sauna domowa zrealizowana w malowniczej miejscowości położonej nad jeziorem Żywieckim. 
Pomieszczenie wykonane z boazerii olchowej w najwyższej klasie AA oraz z listew ławkowych również w klasie AA.
Zaokrąglane ławy jak i  zaokrąglona zabudowa pieca, nadają nie powtarzalnej elegancji całej saunie. Z kolei ciemniejsza barwa drewna olchowego nadaje pomieszczeniu niezwykłego ciepła. 

Dwa poziomy ław w saunie fińskiej
Sauna fińska - lipa

Balia ogrodowa - Szczyrk

Budynek w stylistyce sauny fińskiej z wkomponowaną balią ogrodową. 

Całość powstała jako dodatkowe pomieszczenie do już istniejącego kompleksu hotelowego. 

Balia świerkowa z piecem elektrycznym oraz obiegowym filtrem wody.

Elewacja zewnętrzna budynku to deska Półbal.

Sauna ogrodowa - Zawoja

Całoroczna sauna ogrodowa z bajecznym widokiem. Na całość budynku składa się:

 • taras
 • sauna
 • przedsionek z prysznicem
 • pomieszczenie gospodarcze

Taras wykonany z modrzewia syberyjskiego, na jego końcu postawiony został grill, wędzarnia oraz barek, bliżej wejścia balia drewniana z piecem elektrycznym.

Sauna wykonana w boazerii lipowej klasa AA oraz boazerii lipowej w najwyższej klasie AA. Dodatkowo duża szyba wenecka o wymiarach 140 cm x 300 cm.

W przedsionku znalazła się kabina prysznicowa oraz toaleta. Natomiast pomieszczenie gospodarcze ze względu na swoją charakterystykę zostało odseparowane od całego budynku osobnym wejściem.

 

Sauna ogrodowa fińska
Wnętrze sauny ogrodowej z dużym przeszkleniem

Sauna ogrodowa - Jabłonka

Całoroczna sauna ogrodowa z ogrodem zimowym, położona w malowniczej miejscowości na Mazurach. Na całość składa się:

 • przedsionek w formie ogrodu zimowego
 • sauna
 • korytarz
 • pomieszczenie z prysznicem
Elewacja budynku wykonana z boazerii DUO, dach wykonany z blachy trapezowej koloru antracytowego. 

Przedsionek o dużej powierzchni pozwalający na rozłożenie leżaków nawet zimą, z dużą ilością szyb (6 szyb oraz przeszklone drzwi).

Sauna wykonana w boazerii lipowej klasa AA oraz listwach ławkowych lipowych również w najwyższej klasie AA. Sauna z 3 miejscami leżącymi lub z 6 – 8 miejscami siedzącymi.

Pomieszczenie z prysznicem wyposażone w kabinę prysznicową oraz przepływowy podgrzewacz wody. Dodatkowo podłoga wykonana z dębu zapewniająca trwałość na lata.

O nas

Supine został stworzony z myślą o realizowaniu niezwykle przemyślanych i twórczych projektów. Tworzymy indywidualne projekty które mają na celu spełnienie oczekiwań przyszłych właścicieli zarówno pod kątem technologicznym, wizualnym jak i praktycznym. Do naszych projektów dobieramy materiały najwyższej jakości technicznej jak i wizualnej. Każdy projekt konsultujemy celem obrania najlepszego rozwiązania. Staramy się zaskakiwać oraz pokazywać nowe i lepsze rozwiązania. Wytyczamy nową jakość.

Strona Supine korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

Kontakt