Budowa domków rekreacyjnych do 35m2, czyli tzw. domek bez pozwolenia to coraz częściej poruszany temat. Również w naszej ofercie znajdują się takie domki z sauną. Kiedy taki budynek do 35m2 możemy postawić bez pozwolenia, a jedynie na zgłoszenie? W jakie dodatkowe elementy może być wyposażony budynek z mini spa oraz sauną?

Brak ubiegania się o pozwolenie na budowę to ogromna ulga dla wielu właścicieli działek. Zgodnie z prawem budowlanym z pozwolenia na budowę zwolnione są wolnostojące, parterowe budynki rekreacji indywidualnej, domki gospodarcze oraz garaże. Powierzchnia takiego domku nie może przekraczać 35m2, a do budowy można przystąpić na podstawie zgłoszenia – nie jest wymagany budowlany projekt. Natomiast minimalne wymagania, jakie trzeba spełnić, aby cieszyć się ogrodowym spa z sauną, to dojście do prądu.

Na jakiej działce można wybudować domek do 35m2 z sauną?

Przed wybudowaniem budynku do 35m2 przede wszystkim należy zapoznać się z miejscowym planem zagospodarowania. Trzeba dokładnie sprawdzić, jakie są wymagania zabudowania na działce. W przypadku, gdy nie ma miejscowego planu zagospodarowania, wystarczy dowiedzieć się w danym urzędzie (gminy lub miasta), czy będzie wymagana decyzja o warunkach zabudowy. Aby móc wybudować domek z sauną niezbędny będzie dostęp do prądu. Przygotowujemy kompletny projekt sauny na podstawie wizualizacji. Sauny ogrodowe przez nas wykonywane zaspokajają potrzeby Klientów i jednocześnie komponują się z otoczeniem.

Sauna ogrodowa fińskaW jakie elementy wyposażony jest rekreacyjny lub całoroczny domek z sauną?

Każdą saunę projektujemy indywidualnie, zgodnie z oczekiwaniami oraz wymaganiami Klienta. Domek do 35m2 z sauną może być wyposażony w kabinę prysznicową, przebieralnię, a nawet w balię, tworząc własne mini spa. Te właściwości sprawiają, że domek z sauną może być zupełnie niezależny i można z niego korzystać przez cały rok, bez względu na pogodę. Łączymy tradycję z nowoczesnymi udogodnieniami, dlatego w domkach z sauną możliwa jest instalacja nagłośnienia, dodatkowego oświetlenia w ramach koloroterapii, panoramicznego okna z szybą wenecką, czy przycisku alarmowego.

Dla naszych Klientów najważniejsze jest to, że posiadamy ogromne doświadczenie w budowaniu saun ogrodowych i domków z sauną, dzięki czemu potrafimy doradzić w każdej sytuacji.

W domku do 35m2 możliwa jest instalacja dowolnej sauny: fińskiej, mokrej, jak i sauny combi, która łączy w sobie cechy saun suchych i mokrych. Polecamy również sauny infrared, których źródłem ciepła są promienniki podczerwieni. Ciekawym rozwiązaniem są także sauny solne, posiadające dodatkowe walory zdrowotne.

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI


    Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę.

    O nas

    Supine został stworzony z myślą o realizowaniu niezwykle przemyślanych i twórczych projektów. Tworzymy indywidualne projekty które mają na celu spełnienie oczekiwań przyszłych właścicieli zarówno pod kątem technologicznym, wizualnym jak i praktycznym. Do naszych projektów dobieramy materiały najwyższej jakości technicznej jak i wizualnej. Każdy projekt konsultujemy celem obrania najlepszego rozwiązania. Staramy się zaskakiwać oraz pokazywać nowe i lepsze rozwiązania. Wytyczamy nową jakość.

    Strona Supine korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu mechanizmu cookie w Twojej przeglądarce.

    Kontakt